bluedream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bluedream

internet, bilgisayarla ilgili her şey...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bismillahirrahmanirrahim..

3 posters
YazarMesaj
zeynep

zeynep

Bismillahirrahmanirrahim.. Empty
MesajKonu: Bismillahirrahmanirrahim..   Bismillahirrahmanirrahim.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 6:48 pm

Es-selamu aleykum arkadaşlar..

üyelerimizin tanıtım mesajlarına baktım da, sanırım birinden adamakıllı bir siftah bekleniyor. belki böylece meçhul arkadaşlarımı da tanıyabilirim..

siteyi tam olarak kim olduğunu bilemediğim bir arkadaşımdan öğrendim. ismim zeynep..hacettepede tıp okumaya çalışıyorum Allah'ın izniyle.. merak ettiğiniz başka bir şey olursa seve seve cevaplarım..

Allah yar ve yardımcınız, Rasulullah(aleyhisselatu vesselam) şefaatçiniz, Kuran-ı Azimüşşan da rehberiniz olsun inşaAllah..

Allah'a emanet olun..
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Bismillahirrahmanirrahim..   Bismillahirrahmanirrahim.. Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2007 3:29 pm

hoşgeldin zeynep seni burda görmek ne güzel...nerde kaldın. lol!
https://bluedream.yetkin-forum.com
öykü
Admin
Admin
öykü

MesajKonu: Geri: Bismillahirrahmanirrahim..   Bismillahirrahmanirrahim.. Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 11:36 pm

hoşgeldin zeynepciğim...güzel paylaşımlarını bekliyoruz...

Bismillahirrahmanirrahim..
1 sayfadaki 1 sayfası